Alenka Pastelka

 

Předprodej vstupenek nejpozději do 7.12.2017!!!

 

 

 

 

 08.12.2017 od 15:00- Vánoční meditace s egyptskými energiemi

Narodila jsem se v malé vesničce. Jsem z pěti holčiček a jsem nejmladší. Protože rodiče chtěli pořád syna, byla jsem jako kluk vychovávaná. Lezení po stromech, házení kamenů a jízda na kole bez řízení – to byly moje zážitky.

Když mi byly dva roky, postihla moje rodiče tragická událost. Utonula moje dvanáctiletá sestra Iva. Vše se změnilo a obrátilo naruby. Od té chvíle jsem nasávala „bolest“, ve které jsem následně byla vychovávána. Tato emoce byla všude. I když se všichni snažili, byla tam. Snad i tato událost naší rodiny měla počátky v mých schopnostech. Hodně jsem si hrála sama a hlavně kreslila. Největší radost jsem měla z mých pastelek. Roky běžely a já jsem zjišťovala, že uvažuji jinak než ostatní děti, komunikuji s andílky. Ve snu jsem jen padala a padala někam do neznáma a ráno jsem vyprávěla co mi říkaly bytosti ve snu. Tenkrát jsem samozřejmě nevěděla, že jsou to andílci a průvodci mé bytosti. Jsem rozená 22.6. – to je Rak s mistrovským číslem vysokých vibrací, intuice, mimosmyslového vnímání, rovin vizí – prostě senzibilních schopností.

Vdala jsem se v devatenácti letech a můj manžel, jak se později ne náhodou ukázalo, měl neuvěřitelné schopnosti, vize, předtuchy, empatie, vztah k bližnímu. Další náhoda ho zavedla rok po revoluci na ozdravnou dovolenou do Itálie, kde se mu stala zvláštní příhoda. Stál na lodi s ostatními kamarády a všiml si, že na břehu křičí nějací lidé a že tam leží žena, která nejeví známky života. Otočil se a jako ve snu šel k té ženě. Rozrazil rukama dav a poklekl před ženu. Lehce na ni položil ruce a předával ji energii, což do té doby nikdy neudělal. Žena se po pár sekundách probrala, prosadila – žila! Všichni okolo oněměle koukali. Manžel se jen otočil bez řečí a vrátil se na loď. Všude pak vládlo zvláštní ticho, klid. Byl to zázrak a zároveň dar od nebeské vlády do rukou pokorného a povolaného člověka – mého manžela. Od té chvíle se nám změnil život.

Synovi Lukášovi byly v té době tři roky a já jsem mu přizpůsobila povolání. Udělala jsem si půlroční kosmetický kurs a pracovala doma ve studiu, které mi zřídil manžel. Brzy jsem ale pociťovala zvláštní věci. Dělala jsem třeba masáž a najednou slyším HLAS, který mi říká: „Ta žena nemá v pořádku dělohu!“ Tečka. Co se to děje? Zdálo se mi to? Co to bylo? Najednou neodolatelný pocit: vezmi do ruky papír a tužku a nakresli to. A už mi ruka kreslí a píše... Následoval šok. Nedůvěra v sebe, ale zase ten pravý pocit, že to tak je. A co dál? Běžím za manželem. „Prosím tě, zkontroluj to.“ (V té době už byl vyhledávaný desítkami lidí). Vždy mi kyvadélkem potvrdil mé kresby a instinkt. Začala jsem se tedy vzdělávat. Říkal mi: „Alenko, vzdělání musí být. Pracujeme s lidmi a jejich důvěrou. Samotný dar nestačí. Musíme číst a učit se.“ Začali jsme proto ve velkém hltat knihy na téma duše, duch, tělo, čakry, dráhy, meridiány, anatomie lidského těla, bylinky a jejich využití. Dále jsem se učila čínskou medicínu a vztah orgánů mezi sebou a psychikou. Následovaly semináře automatické a psychografické kresby, automatické písmo, runy, karty a další desítky kursů, které sloužily k mému vzdělání v oblasti mimosmyslového vnímání a práce s energií Reiki. Další vzdělání jsem poté absolvovala v oblasti fyzického těla a byla to čínská medicína,fytoterapie, moxování, baňkování, masáže. Poté jsem se zase vrátila k duchovnímu vzdělání a tentokrát jsem absolvovala kurs Reiki I., Reiki II. a po pěti letech dokonce mistra Reiki. Přidala jsem si K-Reiki, neboli Reiki soucitu (jedná se o soucit k bližnímu). Poté následovalo roční studium práce s dyslektickými a hyperaktivními dětmi. Dnes se jim říká děti křišťálové. 

Už při těchto různých kursech se mi otevřelo mimosmyslové vnímání, neboli třetí oko, a já jsem začala mít velmi úzký kontakt s anděly a svýmiduchovními průvodci. Dostala jsem od nich radu, abych si udělala další kurs, tentokrát SRT neboli Spiritual Response Therapy. Jedná se o práci s vyšším já, kdy se přes duchovní radu pracuje v minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Přes tuto práci, která mě velmi nadchla, jsem víc a víc prohlubovala své vize. Začaly se mi objevovat minulé životy u klientů. Ale pozor, veškeré tyto jevy a vize se nedají objednat, jako nic z duchovního světa. Vše berme s velkou pokorou k vesmírnému řádu a vládě. Oni sami ví, kdy komu jaké poselství přes nás sdělit. Čím dál víc mě začala přitahovat karmická oblast neboli příčina a následek – co zaseješ, to sklidíš. Jak se chováš v této vteřině, odrazí se v budoucnosti. 

Toto studium, náročné na čas i finance, jsem absolvovala proto, abych mohla pomáhat lidem co nejkvalitněji a co nejefektivněji v oblasti esoterních věd neboli duchovna, ale i fyzického těla, neboli fyzična. Jenom celkový pohled na osobnost z pohledu mentální, duchovní, fyzické  i psychické roviny se mi zdál být důstojný pro začátek práce s člověkem, bytostí křehkou a zranitelnou.

Moje práce se zintenzívnila počátkem roku 2004, kdy mě a mého syna ne vlastní vinou opustil manžel a táta. Zemřel tragicky poté, co mu za volantem selhalo srdce. Byla to doba, kdy syn šel teprve do učení a nám se zhroutil život. Právě duchovní a andělské bytosti a Bůh nás podrželi a dali sílu vše zvládnout. V té době jsem zažila plno dějů a úkazů na vlastní oči a uši, abych už ani na vteřinu nepochybovala v existenci světelných bytostí.

V roce 2007 syn absolvoval obor Masérsko-zdravotní vzdělání, na střední odborné škole Aloyse Klara, kde vyučujícími byli i lékaři. Učili se latinu, anatomii, první pomoc a další úžasné věci. Tuto školu nám také vybrali andělé, když se mi do rukou dostala jedna útlá knížečka. Otevřela jsem ji a zrak padl na malá písmenka s názvem této školy. Tyto cesty vedení jsou úžasné. Kéž by každý poslouchal své andělské průvodce, ubylo by problémů. A právě to je další etapa mého žití a pomoci zde na zemi. Dostalo se mi informací, že mám se svým synem vést lidi k učení o andělích a dalších bytostech světla. Prostě o duchovním světě, který je, existuje a úzce se prolíná se světem fyzickým. Chtěla bych své zážitky a pocity, které přenáším, předat co nejvíce vnímavým lidem, a proto, kdo v sobě cítíte, že jste jiní než ostatní.

http://www.lecitelka.estranky.cz/


Mé vzdělání

 • Intuitivní barevná numerologie
 • Mistr Reiki
 • Mistr Karuna Reiki
 • Mistr Shambally 1024
 • Automaticko–andělská kresba a diagnostika
 • SRT – práce s Vyšším Já
 • Odstraňování bloků v současném bytí klienta. Léčení bloků způsobených traumatem.
 • Práce s vizemi
 • Práce na úrovni jemněhmotných a hmotných těl
 • Fytoterapie – léčení pomocí bylin. Sestavování bylinných čajů.
 • Práce s kyvadlem
 • Léčení přes Ho´oponopono – přes radikální odpuštění
 • Doménou je práce na dálku
 • v meditaci, formou chanellingu, jsem získala Křišťálový znak pro pomoc hyperaktvním dětem

10 let v médiích

 • 3 roky na rádiu Jizera, Mladá Boleslav
 • 3 roky na rádiu Impuls, Praha
 • 4 roky v televizi Barrandov v pořadu EZO-TV
 • od 18.4. v TV-TIP - Relax, každé úterý a pátek od 12.15 do 14.15 

 

 

 

 

 

 

 Otevřeno

Po - pá

9:00 - 17:00 hodin

Sobota - vyjímečně viz facebook

Neděle - zavřeno

 

 

 

   Zboží v recepci

 

 Diagnostika a rozbor
 automatickou kresbou

Zásilkovna

PPL Parcel shop

Možnost pronájmu

 

Křemelina

 

 

Dárkový poukaz

 
VideoMasáže na termolehátku -
princip akupresury

 
facebook

 

články...

 

výstavy

 code WRS vyroba-www.cz - Copyright © 2010-2011