Jarmila Hokrová

 

Jarmila Hokrová

Poradce pro výživu a suplementaci

Zabývat se výživou mi bylo dáno osudem, stát se výživovým poradcem je moje volba.

Když jsem začala rozum brát, vždycky jsem se zajímala, z čeho to maminka vaří a proč používá zrovna tuhle zeleninu a tohle koření. A ráda jsem listovala v kuchařských knihách. Líbily se mi obrázky jídel, ale zajímaly mě také výživové tabulky, které tenkrát v kuchařkách byly. Kolik která potravina obsahuje tuku, bílkovin a škrobů, kolik vápníku, vitamínů a tak. Dnes už takové tabulky v kuchařkách nenajdete, ale v těch starých, které má doma má maminka, tam takové tabulky jsou.

U nás doma se o těchto věcech mluvilo. Narodila jsem se totiž s vrozenou luxací kyčelního kloubu a do svých 7 let jsem absolvovala 5 náročných ortopedických operací a strávila hodně měsíců v nemocnicích. Byla jsem hubená, bledá a chudokrevná. A tak bylo nutné, abych měla pestrou stravu, která obsahovala kvalitní živiny.

Další událost, která mě přiměla zjistit více informací o základních živinách, bylo narození mé dcery. Lékaři jí diagnostikovali fenylalaninemii. To je stav, kdy organismus nedokáže metabolizovat jednu z aminokyselin. Naštěstí se ukázalo, že nemusíme držet přísnou dietu, ale stejně jsem musela dávat pozor, co má malá holčička jí a dodržovat určitá dietní omezení. Tenkrát jsem pronikla do tajemných informací o bílkovinách a aminokyselinách a uvědomila si, jak je to složitý proces, který naše tělo provádí se vším, co sníme. A jak je nesmírně důležité, abychom jedli skutečně pestrou stravu, tedy „od každého něco“, ale s ničím to nepřeháněli.

Následovaly další mé operace (těch ortopedických mám za sebou již 13) a já se po nich cítila nesmírně unavená. Začala jsem se tedy více zajímat o to, jakým způsobem dodat mému tělu více vitamínů a minerálů. Měla jsem velké štěstí, protože jsem měla možnost učit se od těch nejlepších oborníků na výživu a doplňky stravy, které u nás máme. A učila jsem se i u zahraničních expertů v Polsku a v Německu.

A když už jsem toho tolik věděla, začala jsem radit přátelům a pak si otevřela výživovou poradnu. Také jsem o výživě začala přednášet a psát krátké články. Za dobu své praxe jsem pomohla stovkám lidí, aby jedli lépe, byli zdravější a také zhubli.

Možná i vy máte nějaký zdravotní problém, cítíte se unavení nebo jste často podráždění. Nebo možná jen chcete zhubnout, protože věříte, že pak se budete cítit lépe. Ráda pomohu i vám.

Na první konzultaci si s vámi popovídám. Společně uděláme analýzu vašeho jídelníčku, proto je vhodné, abyste si přinesli záznam toho, co jste v posledních dnech jedli. A na speciálním přístroji udělám analýzu vašeho těla – váha, % svalů a % tuků. A dám vám několik návrhů, jak situaci řešit.

Cena konzultace 500,- Kč (pro klienty VZP sleva na 1. konzultaci 20%)

Objednání na konzultaci v Centru Gnoze.

 

 

Zvu vás na úvodní přednášku

„Barvy na talíři pro náš zdravý život“

V Centru zdraví GNOZE, Louny, Říční 756

V úterý 10.10.2017 od 17.00

 

 

 

       Bez kvalitní stravy nemůžeme prožívat radostný život.

 

 

 

Proč přijít? Odnesete si informace o výživě, které jdou k podstatě věci. Žádné obecné řeči o tom, jak je důležité být štíhlí a zhubnout, ale konkrétní postupy, jak vařit a jíst tak, aby váš organismus dostával ty správné živiny, ve správném množství a čase. 

 

Na semináři bude vybíráno vstupné ve výši 50,- Kč. 

 

„Zhubnout se dá i bez trápení, stačí, když se naučíte jíst“


Jarmila Hokrová

 

 


http://zhubneteonline.cz/

 

 

 

 

   Zboží v recepci

 

 Diagnostika a rozbor
 automatickou kresbou

Zásilkovna

PPL Parcel shop

Možnost pronájmu

 

Křemelina

 

 

Dárkový poukaz

 
VideoMasáže na termolehátku -
princip akupresury

 
facebook

 

články...

 

výstavy

 code WRS vyroba-www.cz - Copyright © 2010-2011