Jarmila Hokrová

 

Jarmila Hokrová

Poradce pro výživu a suplementaci

Zabývat se výživou mi bylo dáno osudem, stát se výživovým poradcem je moje volba.

Když jsem začala rozum brát, vždycky jsem se zajímala, z čeho to maminka vaří a proč používá zrovna tuhle zeleninu a tohle koření. A ráda jsem listovala v kuchařských knihách. Líbily se mi obrázky jídel, ale zajímaly mě také výživové tabulky, které tenkrát v kuchařkách byly. Kolik která potravina obsahuje tuku, bílkovin a škrobů, kolik vápníku, vitamínů a tak. Dnes už takové tabulky v kuchařkách nenajdete, ale v těch starých, které má doma má maminka, tam takové tabulky jsou.

U nás doma se o těchto věcech mluvilo. Narodila jsem se totiž s vrozenou luxací kyčelního kloubu a do svých 7 let jsem absolvovala 5 náročných ortopedických operací a strávila hodně měsíců v nemocnicích. Byla jsem hubená, bledá a chudokrevná. A tak bylo nutné, abych měla pestrou stravu, která obsahovala kvalitní živiny.

Další událost, která mě přiměla zjistit více informací o základních živinách, bylo narození mé dcery. Lékaři jí diagnostikovali fenylalaninemii. To je stav, kdy organismus nedokáže metabolizovat jednu z aminokyselin. Naštěstí se ukázalo, že nemusíme držet přísnou dietu, ale stejně jsem musela dávat pozor, co má malá holčička jí a dodržovat určitá dietní omezení. Tenkrát jsem pronikla do tajemných informací o bílkovinách a aminokyselinách a uvědomila si, jak je to složitý proces, který naše tělo provádí se vším, co sníme. A jak je nesmírně důležité, abychom jedli skutečně pestrou stravu, tedy „od každého něco“, ale s ničím to nepřeháněli.

Následovaly další mé operace (těch ortopedických mám za sebou již 13) a já se po nich cítila nesmírně unavená. Začala jsem se tedy více zajímat o to, jakým způsobem dodat mému tělu více vitamínů a minerálů. Měla jsem velké štěstí, protože jsem měla možnost učit se od těch nejlepších oborníků na výživu a doplňky stravy, které u nás máme. A učila jsem se i u zahraničních expertů v Polsku a v Německu.

A když už jsem toho tolik věděla, začala jsem radit přátelům a pak si otevřela výživovou poradnu. Také jsem o výživě začala přednášet a psát krátké články. Za dobu své praxe jsem pomohla stovkám lidí, aby jedli lépe, byli zdravější a také zhubli.

Možná i vy máte nějaký zdravotní problém, cítíte se unavení nebo jste často podráždění. Nebo možná jen chcete zhubnout, protože věříte, že pak se budete cítit lépe. Ráda pomohu i vám.

Na první konzultaci si s vámi popovídám. Společně uděláme analýzu vašeho jídelníčku, proto je vhodné, abyste si přinesli záznam toho, co jste v posledních dnech jedli. A na speciálním přístroji udělám analýzu vašeho těla – váha, % svalů a % tuků. A dám vám několik návrhů, jak situaci řešit.

Cena konzultace 500,- Kč (pro klienty VZP sleva na 1. konzultaci 20%)

Objednání na konzultaci v Centru Gnoze.

 

 

Zvu vás na úvodní přednášku

„Barvy na talíři pro náš zdravý život“

V Centru zdraví GNOZE, Louny, Říční 756

V úterý 10.10.2017 od 17.00

 

 

 

       Bez kvalitní stravy nemůžeme prožívat radostný život.

 

 

 

Proč přijít? Odnesete si informace o výživě, které jdou k podstatě věci. Žádné obecné řeči o tom, jak je důležité být štíhlí a zhubnout, ale konkrétní postupy, jak vařit a jíst tak, aby váš organismus dostával ty správné živiny, ve správném množství a čase. 

 

Na semináři bude vybíráno vstupné ve výši 50,- Kč. 

 

„Zhubnout se dá i bez trápení, stačí, když se naučíte jíst“


Jarmila Hokrová

 

 


http://zhubneteonline.cz/

 

 

Připravujeme…..

 

 


 Diagnostika a rozbor
 automatickou kresbou

U nás nově Zásilkovna

Možnost pronájmu

 

Křemelina

 

 

KLUB CENTRA GNOZE

 

 

 

Dvoumotorový
masážní pás

 

Dárkový poukaz

 

Přijímáme UNIŠEKY

 

Přijímáme SODEXO PASY

 
VideoMasáže na termolehátku -
princip akupresury

 

Infrasauna-Centrum Gnoze

 

 

facebook

 

články...

 

výstavy

 Jaké sbužby Centra zdraví Gnoze využíváte?

chodím na lehátko Ceragem 223x
chodím do sauny 119x
chodím na terapie 93x
chodím na přednášky 115x
využívám zásilkovnu 101x
nakupuji v obchodě 90x
chodím na masáže 97x
chodím na kosmetiku 81x
ještě jsem u Vás nebyl/a 113x
code WRS vyroba-www.cz - Copyright © 2010-2011