Katka Mudříková

 

23.09.2017 09-17 hod
07.10.2017. 09-17 hod
21.10.2017 09-17 hod

Katka Mudříková - osobní konzultace, poradenství, lektorská činnost
"Jsem máma dvou skvělých synů, od kterých jsem se mnohému naučila a stále ještě učím."


Narodila jsem se v r. 1971 ve Zlíně                    .

 

V letech 1984 - 1987 jsem žila v africké Ghaně. Tady jsem se prvně setkala s jinakostí, rasovou rozdílností a zároveň s bezpodmínečným přijetím, vzájemným respektem a snahou porozumět si. 
V letech 1998 - 2000 jsem v rámci programu mezinárodní spolupráce NEWS dostala možnost koordinovat projekt "Péče o matku a dítě v Nikaragui", kde jsme se mimo konkrétní materiální pomoci a výměny zkušeností, zabývali otázkou péče o děti s postižením a jejich život v tamních  podmínkách. 
Od roku 2010 jsem pracovala pro občanské sdružení Rytmus, jehož cílem je podpořit proces vytváření inkluzívního prostředí v České republice.  V roce 2012 jsem se spolupodílela na realizaci vzdělávacího kurzu pro rodiče, kteří vychovávají děti s postižením. Cílem vzdělávání bylo poskytnout rodinám informace a praktické zkušenosti, které mohou využít při obhajobě práv svých dětí.  

V současné době pomáhám svým klientům při hledání  a následném odstraňování duchovních příčin nemocí či některých psychických stavů a ukazuji, jak díky tomu mohou poznat sami sebe a podstatu své vlastní existence.
Z vlastní zkušenosti Vám mohu říci,
že Sofioterapie je terapie, která se skrze naše vlastní poznání stane našim životním stylem. Když totiž pochopíme na jednom jediném příkladu, který ve svém životě řešíme, souvislost mezi duchovní příčinou nemoci či našeho pocitovému stavu a následnou okamžitou nápravou či změnou ve fyzickém světě  a zjistíme, že to ještě ke všemu dává logickou souvislost, pak už nelze jinak žít. Sofioterapie nám dává možnost zvládat životní situace, které nás potkávají. Skrze duchovní poznání přícházíme na to proč se nám to děje a tudíž jsme schopni toto vědomě přijmout. Jedná se tedy o náš duchovní růst a mi jsme na cestě vlastního poznání a možnosti uplatnit všechno tady a teď a utvářet si život dle vlastního přání.  Vše se děje skrze poznání pravdy, protože ta nás může osvobodit.

Díky svému poznání odstraníme všechny bloky, jež brání toku lásky, radosti, úspěchu a hojnosti - Světla v našem životě a pak přijde zázrak.  K

http://www.katkamudrikova.com/

 

Cena za konzultaci  600 Kč/h

Připravujeme…..


 

   Zboží v recepci

 


 Diagnostika a rozbor
 automatickou kresbou

U nás nově Zásilkovna

Možnost pronájmu

 

Křemelina

 

 

Dárkový poukaz

 
VideoMasáže na termolehátku -
princip akupresury

 

Infrasauna-Centrum Gnoze

 

 

facebook

 

články...

 

výstavy

 code WRS vyroba-www.cz - Copyright © 2010-2011