Ladislav Paur

 LÉČENÍ  :po domluvě kdykoliv
               :na objednání v recepci Centra gnoze, tel.415 655 813

 

Duchovní léčení

Duchovní léčení, rozpuštění emocionálních připoutaností za pomoci všeprostupující vesmírné sily


Jedná se o jednorázové asi hodinové setkání , při kterém vyhledávám a odstraňuji postupně příčiny současných potíží, jak na fyzické, tak na emocionální a duchovní rovině. Následkem tohoto dochází ke změně, která se projeví i na fyzické úrovni např.odejde bolest a odezní i následky onemocnění. Nejedná se o dotykovou terapii, spíše to vypadá jako příjemný pohovor, při kterém rozebírám vzniklý stav, jeho příčiny a následky, a poté jsou mnou odstraněny z roviny duše. Jak to dělám?
S vašim souhlasem se naladím na vaši duši a ona mi ukáže energie, které způsobily daný stav, poté vám sdělíme obrazy, které se mi ukázaly. Tyto energie rozpouštím zpátky do podstaty tvoření ve vyšších úrovních k jejich transformaci.


Vnímavý člověk ucítí změny ihned, někdo do 1 hodiny po terapii, ustálení je většinou do druhého dne. Poté přichází pozvolná zlepšení do vašeho života, tak aby nenarušila jeho přirozené plynutí. Z odezvy mých klientů vím, že lze očekávat i velké pozitivní změny ,záleží na tom, jaká byla oblast léčení.
Někomu stačí jedna terapie, aby se změnil tok událostí, u někoho je třeba harmonizovat víckrát, je to naprosto individuální záležitost, neboť jsme každý jiný a prožíváme svůj osobní příběh života.

Toto léčení si nezaměňujte za léčení vírou, nemá s tím nic společného, vše se děje, ať v cokoli věříte anebo ne, důležitá je spíše důvěra v proces a určitá otevřenost, která urychluje průběh terapie, protože nemůžu jít proti vaší vůli.

Pokud vás toto nějakým způsobem oslovuje, je možné, že jste připraveni na pozitivní změnu ve vašem životě a rádi byste udělali odpovídající  krok.
Pokud o tom přemýšlíte a zvažujete, nebojte se zavolat a zeptat se na více podrobností, na to co vás zajímá, do centra zdraví – GNOZE  tel. 415 655 813.

 

Proč vyhledat pomoc?

Každá nemoc má svou duchovní příčinu. Většina lidí pod vlivem obecných zvyklostí hledá chyby u sebe. Často je to správně, vždy je dobré změnit nesprávné návyky, přemýšlet o sobě , odpustit těm, kteří nám ublížili a dát harmonický řád svému životu.
Ale ne vše si člověk způsobí sám.
Z mé běžné praxe mám zkušenost právě s tím, že většina lidských nesprávných reakcí je právě aktivizována negativním působením vnějšího prostředí a různých nízkovibračních energií , které jsou kolem nás.
S těmito energiemi je těžké si poradit, vždyť normální člověk, žijící běžný život si jejich účinky na sebe jen těžko uvědomuje. Většinou není schopen je vidět, cítit ani odstranit.
Vidím většinu energií obklopujících jednotlivého člověka, jak pozitivní , tak ty negativní. Vždy se mi ukáží ty, které souvisí s jeho obtížemi.
V tom spočívá podstata mého léčení.
Odstraním negativní energie, vazby, energie nemoci včetně jejich příčin.

Mnoho ovlivňujících energií je z tohoto života, ne následkem karmy, jak se často míní. Mnoho škod způsobují nezdravá a manipulativní napojení. Často jsou to příbuzní, opuštění partneři, někdy zemřelí .
Také prožitá traumata, křivdy, negativní zážitky a strachy se nám zapisují do duše a jsou pak magnetem pro další negativní energie.
Občas se setkáme s prokletími, uřknutím a nepřejícností.
Stává se také, že strážní andělé obklopující duši, nejsou zcela při síle, při ochraně člověka ztratili mnoho energie, nebo některý z nich zcela chybí( uvízl u nějakého traumatu)- v praxi to znamená snížení imunity. Ukáže se nám samozřejmě aktuální stav. Pokud člověku chybí plná andělská ochrana, mohou se projevit potíže, jak na psychické i fyzické úrovni .

 

Neprovádím dotykovou ani hypnotickou terapii. Pro léčení není podstatné, jestli člověk věří v jakékoli duchovní bytosti, není založeno na otázkách víry, ale vědění. Po absolvování poměrně krátké terapie a svém odchodu domů pak po několika dnech s velkým překvapením klienti volají a diví se jaké v jejich životě probíhají mnohdy neuvěřitelné změny.

 

 

smutek a bolest brání člověku žít šťastný a naplněný život

nešťastný člověk přitahuje disharmonii a nesoulad a je oddělován od vnitřní podstaty

-odstraněním blokujících energií dochází k harmonizaci duševního stavu, zmizí vnitřní napětí a okamžitě dojde k uvolnění zadržovaných bolestných emocí, které s danou situací souvisely, vnitřní prostor se naplní láskou, klidem a mírem a odezní fyzické potíže. Duše je základnou našich prožitků ve fyzickém světě a je-li obklopena nevhodnými vibracemi, není možné dosáhnout uzdravení na kterékoli úrovni.

-

 

štěstí a radost je přirozeným právem každého člověka

 

 

Objednávka
GNOZE.eu

SPAM ochrana opište černě napsaný text z obrázku


jméno

E-mail:


Text 

 

   Zboží v recepci

 

 Diagnostika a rozbor
 automatickou kresbou

Zásilkovna

PPL Parcel shop

Možnost pronájmu

 

Křemelina

 

 

Dárkový poukaz

 
VideoMasáže na termolehátku -
princip akupresury

 
facebook

 

články...

 

výstavy

 code WRS vyroba-www.cz - Copyright © 2010-2011