Monika Schagererová

Energetickému léčení, duchovnímu a osobnímu rozvoj.

Již více než osm let se věnuji energetickému léčení, duchovnímu a osobnímu rozvoji a pomáhám svým klientům rozvíjet jejich skrytý potenciál, vnitřní moudrost a přirozenou schopnost sebeléčení. Spiritualita je nedílnou součástí mého života. Komplexní pohled na zdraví a léčení celé bytosti získávám díky zdravotnickému vzdělání a čtyřleté praxi v nemocnici a u záchranné služby. V současnosti ukončuji studium andragogiky a nastupuji do výcvikového kurzu pro duly. Souběžně s povoláním zdravotnického záchranáře se věnuji technice Reiki, meditacím, masážím a energetickému léčení.V průběhu posledních 5 let jsem prošla mnoha semináři osobního i duchovního rozvoje a spojením s vlastní praxí, zkušenostmi a sebepoznáním vznikla poradna U divoženky. Mé kroky nyní vedou k probouzení ženskosti, návratu k cyklům života, rituálům, obřadům oslavujícím naši vnitřní sílu, moudrost, krásu, hravost a božství.


Vystoupíme společně z lineárního vnímání času a světa. Přijďte otevřít cestu ke své podstatě, hloubce a vnitřnímu ženskému vedení. Večery v Ženském kruhu v Centru Zdraví Gnoze jsou určeny pro všechny ženy, které chtějí více poznat své vnitřní cykly, potenciál, moudrost a sílu.

V dubnu se setkáme v Centru Zdraví Gnoze, abychom v souladu s ročním obdobím oživily a naplno prožily energie Panny, tedy preovulační fáze našeho cyklu. V průběhu tohoto semináře se naladíme na potenciál této měsíční fáze a přijmeme jej do našeho života. Podpoříme aktivitu, nové cíle a vize, sebevědomí a společenskost.

 

Ačkoliv je fáze Panny dynamickou fází celého cyklu, začneme naladěním v kruhu při krátké meditaci. Naladíme se na vize, cíle, vhledy, které přicházejí s jarem a novými začátky jak v přírodě, tak v nás. Vytvoříme si vnitřní prostor pro odstup od starých záležitostí minulosti, které by nás mohly stahovat zpět. Volně se pak přeneseme do ještě dynamičtějšího procesu a společně si užijeme OSHO kundalini meditaci, která svým průběhem skvěle podpoří náš záměr. Pomůžeme té aktivní energii vyjít z nás na povrch, inspirovat nás a ukázat nám nový směr. Přicházející vhledy si zapíšeme, stejně jako naše obavy, strachy a překážky, které vnímáme na cestě k jejich naplnění. Tento proces podpoří analytické schopnosti, které v této fázi převládají a stanovíme si priority důležité pro uskutečnění vizí samotných. Nesmíme ovšem opomenout významnou součást fáze Panny a tou je rozvoj našeho sebevědomí a péče o sebe. Zaměříme se tedy na zkrášlení, podpoření zdravého přístupu k sebevědomí, které tím skutečným hybatelem k našemu sebeuskutečnění.


 

 

VIDEO

Rozhovor s Monikou Schagererovou zde

Otevřeno

Po - pá

9:00 - 17:00 hodin

Sobota - vyjímečně viz facebook

Neděle - zavřeno

 

 

 

   Zboží v recepci

 

 Diagnostika a rozbor
 automatickou kresbou

Zásilkovna

PPL Parcel shop

Možnost pronájmu

 

Křemelina

 

 

Dárkový poukaz

 
VideoMasáže na termolehátku -
princip akupresury

 
facebook

 

články...

 

výstavy

 code WRS vyroba-www.cz - Copyright © 2010-2011