Čakrové svíce

Dnešní doba je ve znamení stresu ve všech sférách našeho života. Pospícháme, máme pocit, že musíme všechno stihnout, o všem vědět a vše mít pod kontrolou. Díky stresu se dostává do pozadí náš vnitřní život a je utlačovaný tak dlouho, než vyhřezne formou zranění, nebo nemoci. Pak konečně nastane čas zastavit se a myslet sami na sebe. Začínáme si uvědomovat, že nikdo jiný, jen mi sami neseme zodpovědnost za své zdraví a kvalitu svého života.

Moudří lidé minulosti dokázali naslouchat přírodě, jejím rytmům a zákonitostem. Dnes pomalu prozíráme a nalézáme staré pravdy. Znovuobjevujeme tu neuvěřitelnou sílu jakou nám matka Země nabízí a pokoušíme se ji znovu pochopit a využít ve svůj prospěch.

Chtěla bych vám představit jednu z možností alternativního způsobu léčení. Jedná se o přírodní produkty, které se využívaly už před staletími. Jedná se o očistné tělové svíce.

Představme si naše tělo jako dům a svíčku jako komín. Zapálená svíce, stejně jako komín vypouští dým, pokud je přiložená k vašemu tělu, nad  místo, které je bolavé. Tímto hořením se spalují a uvolňují různé blokády a škodliviny, které tělo zatěžují. Na konci svíčky je gázový filtr, který je přichycený prstýnkem ze stejného materiálu jako zbytek svíčky. Filtr zabraňuje kontaktu vytažených zplodin padajících při hoření na dno svíčky s pokožkou a tak i jejímu poranění. Tento unikátní filtr mají jen svíčky Naturhelix. Hořením nastává harmonizace organismu nejen na úrovni tělesné, ale dochází také k obnovení toků vnitřních energií.

Podrobným zkoumáním se potvrdil také biotronický účinek svíčky na celkové zlepšení stavu léčeného člověka.

 

Svíčky Naturhelix jsou ručně vyráběné unikátní metodou z výběrových přírodních materiálů a esenciálních olejů, barvené přírodními barvivy. Toto vše je svou kvalitou automaticky řadí mezi jedny z nejlepších na trhu. Tyto svíce se používají po celém světě a v některých kulturách jsou součástí běžného rodinného života např. v Japonsku, Austrálii, Novém Zélandě,Uk, Francii, Německu atd..

Svíce dělíme do 3 kategoríí: ušní, tělové a čakrové.

V současné době na trhu neexistuje srovnatelný produkt. Čakry se dají čistit mnoha způsoby. Čakrová svíce napuštěná esenciálním olejem je léčebným nástrojem, který má schopnost vyvinout silný pozitivní vliv. Svíčky barevně shodné s barvou čakry mají mnohonásobně zesílený čistící účinek. Kombinace ohně, pradávné spirálové linie, esenciálních olejů a síla barev je spojení, které vytváří  unikátní léčebný prostředek.

 

Věděli jste, že při zdravé první čakře, vás nerozhodí ani nejsilnější stres?  Teprve,  když jsme pevně ukotvení a stabilizovaní začne se nám probouzet intuice a hlas duše. Čakry jsou místa maximálního příjmu energie. Jsou to důležitá ohniska pro rovnováhu našeho energetického systému.

 

Přeji vám jaro plné barev, vůni a lásky. Antonia Torok Pagáčová

 

 

 Otevřeno

Po - pá

11:00 - 17:00 hodin

Sobota - vyjímečně viz facebook

Neděle - zavřeno

 Pornájem XXL Louny

 

 GNOZE

 

   Zboží v recepci

 

 

Zásilkovna

 

PPL Parcel shop

Možnost pronájmu

 

Křemelina

 

 

Dárkový poukaz

 
VideoMasáže na termolehátku -
princip akupresury

 
facebook

 

články...

 

výstavy

 Víte co vše v recepci centra zakoupíte?

Dárkové zboží, balíčky.. 586x
Green potraviny 225x
Sirupy, čaje, kávu 248x
Tuhé šampóny a ručně výráběná mýdla 207x
Dárkové čokolády, sušenky 218x
Vína ze sklepů Chomutov VINECO 240x
Domácí produkty, med, okurky,... 236x
Parfémy YODEYMA 281x
Sledujte nás na Facebooku 229x
code WRS vyroba-www.cz - Copyright © 2010-2011