Gnoze

Co vlastně je GNOZE

Řecké slovo Gnosis (Gnóze) se vztahuje na znalosti získané prostřednictvím zkušenosti probuzeného vědomí, oproti znalostem které nám byly řečeny nebo kterým věříme. Pravá Gnóze je univerzální pro celé lidstvo, která osvobozuje vědomí od utrpení. Gnóze- pod jakýmkoli názvem v historii nebo kultuře-je vědomé, zkušenostní poznání, nikoli pouze intelektuální nebo pojmové poznání, víra nebo teorie. Gnostický student hledá získání své vlastní přímé zkušenosti světla (Pravdy) tím, že probudí vědomí a odstraní zatemnění před vnímáním. 

Záměrem našeho centra je zájemcům přiblížit vše co nás zajímá a proto pojďte spolu s námi vytvářet takové místo, kam každý rád zajde na přednášku, cvičení, masáž a nebo si koupit něco pro potěchu těla či duše a nebo si jen tak posedět a popovídat si při šálku kávy s lidmi, kteří mají k sobě blíž než si myslí.

 

Přivítáme každého, kdo se rád zapojí k našemu snažení a kdo přispěje k vytvoření takového místa a pomůže něco udělat jak pro sebe tak i pro druhé a tím pádem vlastně pro celou naší krásnou planetu.

 

Napište nám své podněty, návrhy i kontakt rádi vás poznáme.

 

Hodně štěstí, zdraví a dlouhá léta, je běžná formulace k narozeninovému přání, ale ona to není bohužel žádná fráze, je to základ pro kvalitní život, jen pro to musíme sami něco udělat.

Někdo spoléhá na tuhý kořínek, někdo na doktory a na prášky. My nabízíme něco jiného, alternativního, vyzkoušeného po staletí. Je tu pro vás nové Centrum zdraví Gnoze. 

Je prokázáno, že duševní vyrovnanost má ten největší vliv na naše zdraví.
A to je naším přáním,co nejvíce lidem zprostředkovat informace, formou přednášek a individuálních poradenství, z různých oblastí, tak aby svůj život dokázali žít v pravdě, lásce, pochopení, toleranci a harmonii duše a těla. 

Esoterika, alternativní medicína, rozvoj osobnosti jsou hlavními tématy našich přednášek. 

Pomáháme Vám na Vaší cestě k poznání sebe sama a znovunalezení schopností, které máme.. 

Centrum Gnoze k celkové harmonizaci člověka poskytuje i masáže, infrasaunu , jogu, cvičení styl bílý jeřáb, léčení, diagnostiku, kineziologii, semináře, kurzy , prodej přírodní kosmetiky , čajů a dalších výrobků, které Vás potěší. 

Pod centrem Gnoze vznikla galerie Gnoze, kde pořádáme výstavy autorů, kteří malují srdcem. Zastavte se v uspěchaném a vystresovaném světě a přijďte se k nám podívat a naučte se vyznat ve své duši.


 

 

 Otevřeno

Změna

Po - Pá

9:00 - 17:00 hodin

 

So - Ne - zavřeno


 GNOZE

 

   Zboží v recepci

 

 Zásilkovna

        

PPL Parcel shop

   

       
facebook

 

články...

 

výstavy

 code WRS vyroba-www.cz - Copyright © 2010-2011