Jak nás ovlivňují minulé životy,aneb čas neexistuje

 

„Vše je určeno minulostí. V jakém prostředí jste ukončili svůj život, v takovém prostředí se znovu narodíte a pokračujete v učení. Co vše umíte, v čem jste dobří, co zvládáte, co ovládáte, je také následkem toho, co jste se naučili v minulých životech.V jakém stavu je vaše zdraví a vaše tělo, je také dáno následkem toho, jak jste žili v minulosti. Pokud jste se o své tělo starali dobře, je vitální. Pokud už v minulosti jste lenošili, i v tomto životě máte k lenosti sklon a vaše tělo může být oslabené, zchátralé. Dokonce i minulá zranění se objevují ve vaší auře a vy je můžete uzdravit tím, že vám přijde do života podobná situace a vy se k ní postavíte jinak.

 

Všechno, co žijeme, v nás zůstává jako trvalý kód. Není třeba rozumět stavu naší mysli. Někdy stačí setkání s nějakou situací, shlédnout nějaký film, poslechnout si hudbu, nebo pobýt na nějakém místě. Naše duše si vše pamatuje, a když dojde k opětovnému setkání se známou situací, zareaguje na nás vnitřními pocity, které je třeba vnímat a nebránit jim v jejich projevu. Ať už je to vztek, pláč, zlost nebo cokoliv jiného. Zpracováváme znovu podobnou situaci, a protože jsme ji už prožili, máme v sobě prožitky, kterým nemusíme na vědomé úrovni rozumět, ale naše pocity k nám hovoří jasně. Je zapotřebí se naučit cítit srdcem, protože v srdci mám všechny osoby stejně ráda, nerozlišuji.

 

Je třeba pochopit svoji minulost, abychom si mohli vytvořit lepší budoucnost. Čas vlastně neexistuje, a když umřete a začnete nový život, je to stejné jako když si večer jdete lehnout a ráno se probudíte. Přesně v bodu, kde jste ukončili svůj život, navážete v novém životě. A tak není třeba utíkat ze života sebevraždou, vždyť si jdu jen lehnout a budu se muset probudit a ten problém znovu řešit. Je zapotřebí být v životě činorodým, pohnout se ve svém myšlení, aby ten další život mohl být naplněnější a spokojenější.“

                                                                                              Zdenka Blechová

 

Stejnojmenná přednáška proběhne dne 23.3.2013 od 18:00hod v Centrum zdraví GNOZE. Přednášející, Zdenka Blechová, je úspěšná autorka mnoha knih, terapeutka a lektorka. Od roku 2003 vydává svůj časopis Mystéria tajemna a pořádá přednášky a semináře po celé republice. Radí lidem po celém světě a zabývá se poradenskou činností v oblasti mezilidských vztahů, nemocí, zaměstnání a v dalších otázkách života pomocí channelingu, tarotu, numerologie a psychologie.

 

Na tuto přednášku se můžete objednat osobně v Centru zdraví Gnoze v ulici Říční 756 v Lounech, telefonicky na čísle 415 655 813 nebo na e-mailu: info@gnoze.cz.

 

 

Nemoci pocházejí z emocí – přednáška v Lounech

 Dne 10. října 2014 od 18 hodin se bude konat v Centru zdraví Gnoze v Lounech přednáška Zdenky Blechové na téma: Nemoci vznikají z emocí aneb vše se dá vyléčit.

Naše nemoci pocházejí z našich emocí, které vznikají z mezilidských vztahů. Dokud obracíme pozornost k druhým a jejich problémům, nevědomky si zaděláváme na svůj vlastní problém, protože nevěnujeme pozornost svým potřebám, ale potřebám druhých. Pokud se dožadujeme lásky okolí, stále se nám bude zdát, že ji od těch druhých nedostáváme, protože trpíme neláskou k sobě. Obě cesty vedou k nemoci. Pokud si nevšímáme svých pocitů, naše tělo nás začne upozorňovat svým stavem. Každý orgán v těle k nám hovoří a žádá o pozornost. Každý člověk ví, co je příčinou jeho onemocnění, ale jen některý s tím chce něco dělat. Dokud nechci řešit svůj život, nemoc přetrvává, protože přišla jako moudrý učitel a postavila mě před nastolení změny. Když si uvědomíme příčinu nemoci a uděláme změnu, můžeme se vyléčit z jakékoliv nemoci. Zdenka Blechová je vydavatelkou časopisu Mysteria tajemna a autorkou mnoha knih o partnerských a mezilidských vztazích, terapeutka a lektorka. Zabývá se poradenstvím v životních situacích formou poradny, ať už prostřednictvím osobního setkání, nebo na dálku telefonem. Zdenka Blechová pořádá přednášky a semináře po celé republice.

Vstupenky na přednášku zakoupíte v den přednášky za 290 Kč nebo při platbě předem osobně v Centru zdraví Gnoze ulice Říční 756 Louny nebo na 737243663, 415655813 za 250 Kč. Více informací o přednáškách a akcích na www.gnoze.eu.

 

 

 

 Otevřeno

Změna

Po - Pá

9:00 - 17:00 hodin

 

So - Ne - zavřeno


 GNOZE

 

   Zboží v recepci

 

 Zásilkovna

        

PPL Parcel shop

   

       
facebook

 

články...

 

výstavy

 code WRS vyroba-www.cz - Copyright © 2010-2011