Míla Lukášová

 

 

 

Míla Lukášová

Přednáška lektorky, zkušené regresní terapeutky Míly Lukášové na téma – Putování duší a regresní terapie

 

Regresní technika přináší odpovědi na věčnou otázku lidstva Proč se mi to děje a jaký je smysl lidského života. Je to účinný nástroj k řešení různých potíží, které nám ztrpčují život (vztahové problémy, různé typy chronických zdravotních a psychických potíží). Pomocí této techniky lze nahlédnout za kulisy našeho pozemského života a spatřit skryté souvislosti a původní příčiny událostí, které ovlivňují naši současnost.

Míla Lukášová vychází především ze své mnohaleté praxe s klienty.

 

 

Pramen poznání Míly Lukášové v Centru zdraví Gnoze

 

Louny – původně vystudovaná akademická sochařka, od boha obdařená silným sociálním cítěním. Touha po duchovním naplnění a potřeba pomáhat druhým je jejím hnacím motorem již od dětství. Stejně silná je i její touha po poznání a sebezdokonalování, neboť si uvědomuje, že skutečná pomoc je podmíněna moudrostí. Při hledání účinné metody pomoci druhým se setkala s Andrejem Dragomireckým, který ji seznámil s hlubinnou regresní psychoterapií. A právě od ní se odvíjí její nýnější psychoterapeutická činnost. Od léta 2001 pořádá své vlastní kurzy zaměřené zejména na regresní terapii, jejich smyslem je především hluboké poznání sebe sama a z toho vyplývající transformace vědomí. Vedena svou intuicí postupně rozšiřuje své působení na oblasti práce s automatickou kresbou, převtělenými duhy, stínovými tématy osobnosti, pomoci bližnímu při odchodu těla (při smrti) a pomoci při procesu osobní a psychospirituální krize.

Velmi intenzivně se věnuje individuálnímu poradenství a terapeutické praxi.

 

Regresní technika přináší odpovědi na věčnou otázku lidstva Proč se mi to děje a jaký je smysl lidského života. Je to účinný nástroj k řešení různých potíží, které nám ztrpčují život (vztahové problémy, různé typy chronických zdravotních a psychických potíží). Pomocí této techniky lze nahlédnout za kulisy našeho pozemského života a spatřit skryté souvislosti a původní příčiny událostí, které ovlivňují naší současnost.

Míla Lukášová vychází především ze své mnohaleté praxe s klienty.

 

 Otevřeno

Po - pá

11:00 - 17:00 hodin

Sobota - vyjímečně viz facebook

Neděle - zavřeno

 Pornájem XXL Louny

 

 GNOZE

 

   Zboží v recepci

 

 

Zásilkovna

 

PPL Parcel shop

Možnost pronájmu

 

Křemelina

 

 

Dárkový poukaz

 
VideoMasáže na termolehátku -
princip akupresury

 
facebook

 

články...

 

výstavy

 Víte co vše v recepci centra zakoupíte?

Dárkové zboží, balíčky.. 586x
Green potraviny 225x
Sirupy, čaje, kávu 248x
Tuhé šampóny a ručně výráběná mýdla 207x
Dárkové čokolády, sušenky 218x
Vína ze sklepů Chomutov VINECO 240x
Domácí produkty, med, okurky,... 236x
Parfémy YODEYMA 281x
Sledujte nás na Facebooku 229x
code WRS vyroba-www.cz - Copyright © 2010-2011