Petr Lhoták


Masáže uleví nejen od bolesti, ale mnohdy i od jiných, zdánlivě nesouvisejících problémů.

18.1.2020 od 9 do 13hod
15.2.2020 od 9 do 13hod
   
   
   
   

 

MASÁŽE LHOTÁK PETR

id: 167 - admin: vymaž uprav upload upload

Masáže uleví nejen od bolesti, ale mnohdy i od jiných, zdánlivě nesouvisejících problémů. Takové masáže neprovádí v běžném salónu nebo na lékařské doporučení. Pro takové masáže musí člověk znát více než jen anatomii člověka.

Pan Petr Lhoták se narodil a žije v Praze. Od útlého mládí jej zajímala starověká Čína. Pravidelně cvičil stará bojová umění. Už od začátku měl štěstí na skvělého trenéra – rodilého Číňana. Bojové umění není jenom o znalosti jak přeprat soupeře. Správný Si Fu vede své žáky k zodpovědnosti, zdravému sebevědomí, vnitřnímu klidu apod. Součástí výcviku je i znalost historie a úcta k tradicím. Tato záliba jej provází celým dosavadním životem. Díky ní se seznámil se spoustou zajímavých lidí.

Pokud někdo dlouhodobě cvičí tradiční bojové umění, sám dříve nebo později pozná a pocítí pohyb energie v těle. Starověké východní tradice o této energii mnoho hovoří. V tomto období pan Petr potkal primáře Marka (pan primář Marek dlouhodobě pobýval v Číně, kde sbíral mnoho zkušeností tradiční lidové medicíny), který jej naučil o energetických drahách, o akupresurních bodech, naučil jej reflexní masáž ploskou nohy „po čínském způsobu“ – nebolí, ale je stejně účinná jako Jančova reflexní masáž ploskou nohy, která je známá využitím bolesti jako diagnostického a léčivého faktoru.

Když mu byl poté nabídnut dlouhodobý pobyt v Číně, s možností navštívit mimo jiné lidového lékaře, neváhal ani na chvilku. Čínský lékař nebo léčitel nebude ztrácet svůj čas s nikým, kdo mnoho neumí. Pan Petr byl dobře připravený. Naučil se měkké techniky rovnání kloubů a páteře. Mimo jiné se dozvěděl, že dobře sesazené klouby nejsou jenom o bolesti, ale že např. blokády v páteři mohou být příčinou mnohých onemocnění, kde by to jinak člověk nečekal.

Jako příklad zde uvádím maličkou blokádu třetího bederního obratle, která nemusí sama o sobě dát ani vědět bolestí. Je tak malá, že není vidět na žádném snímku, ale blokuje energetickou dráhu k pohlavním orgánům ženy. Čínský léčitel řekne, že je zavřená Brána života. Pokud nastane tato situace, žena zdánlivě bez příčiny nemůže otěhotnět. Pokud se obratel správnou manipulací srovná, dráha se uvolní a dojde bez problému k otěhotnění.

Jako druhý příklad mohu dát příklad malého dítěte, které trpělo atopickým exémem od hlavy po patu. I zde byl problém v páteři. Řešení si ale vyžádalo trpělivost, protože mimo jiné bylo třeba celkově detoxikovat tělo. Čínská lidová medicína rozeznává dva druhy astmatu – pravé a nepravé. Nepravé astma je způsobeno blokádou v páteři. Ze všech klientů, kteří mají astma, je asi třetina způsobená právě blokádou páteře.

Ve všech případech je třeba klást důraz na detoxikaci a na změnu životního stylu.

Tedy masáže nejsou jen o úlevě od bolesti, ale správně a odborně provedená masáž dokáže výrazně pomoci i při spoustě jiných zdravotních problémů.

Pan Petr Lhoták praktikuje:

Klasická masáž – klasická regenerační masáž je vhodná a velmi příjemná relaxace. Přispívá k rychlému odstranění únavy, osvěží, uklidní a uvolní mysl.

Chirolymfatická masáž – při této masáži se uvolňuje stres, masáž odstraňuje některé typy migrény, dochází k odlymfování obličejové části a dekoltu – to má za následek vyčištění a ozdravení pleti.

Je možno absoluvovat:

Kurz reflexních masáží plosek nohou s Petrem Lhotákem

Co je reflexní masáž plosek nohou?

Je to velmi příjemná a uvolňující masáž, která slouží především k uvolnění drah a nastartování orgánů. Je prováděna na chodidle a nártu nohou, vychází se ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo. Nohy jsou mimořádné orgány a přestože po nich neustále šlapeme, patří nohy k nejcitlivějším částem našeho těla. Provádí se nasucho a  je vhodná pro všechny, protože chodidla jsou velice namáhané části těla.

Masáž podporuje funkci orgánů, pomáhá odstranit stres, uvolňuje celé tělo a dodává energii. Tato masáž může být velmi účinnou metodou prevence, obzvláště pro problémy vyvolané chybnou funkcí vnitřních orgánů či nerovnováhou v těle. Vhodná je při blokaci krční páteře, utlumení bolesti hlavy, zad, plotének a kloubů, na potlačení zánětu, dále povzbuzuje imunitní systém a pomáhá tělu při skolióze, alergiích, detoxikaci těla a slouží jako podpora lymfatické drenáže. Mačkáním  nebo naopak hlazení reflexních plošek dává zjistit příčinu řady problémů, protože při poruše funkce orgánu dochází ke změně citlivosti, bolesti, i v příslušné projekční oblasti na plosce nohy. Následnou masáží a jemným tlakem na spodní části nohy lze zjištěné problémy výrazně zmírnit nebo i odstranit. Ošetřením se tělo stává odolnější, vyrovnanější a tak pomáhá udržovat duševní a fyzickou harmonii.

Reakce na reflexní masáž bývá dvojí. Buď odcházíte plní elánu a energie nebo se budete cítit přesně opačně. I tato negativní reakce je však v pořádku. Znamená totiž, že se Vaše orgány „probudily ze spánku" a začali se regenerovat. Nepříjemná reakce však netrvá dlouho, proto ji nepotlačujte. Po jejím odeznění se budete cítit mnohem „zdravěji".

Masáž se neprovádí při vysoké teplotě, trombóze hlubokých žil, po pooperačním stavu, při užívání léků na poruchu činnosti štítné žlázy, na cukrovku, hypertenzi nebo na epilepsii, artritidě, po transplantaci orgánů, v těhotenství a  při plísňovém onemocnění.

Vynikající účinky terapie dosáhla v léčbě:

 • Neplodnosti 

 • Migrény 

 • Bolestí zad

 • Bolestí kloubů

 • Poruchy spánku 

 • Poúrazových stavů

 • Zažívacích potíží

     

   

   

   

 Otevřeno

Po - pá

11:00 - 17:00 hodin

Sobota - vyjímečně viz facebook

Neděle - zavřeno

 Pornájem XXL Louny

 

 GNOZE

 

   Zboží v recepci

 

 

Zásilkovna

 

PPL Parcel shop

Možnost pronájmu

 

Křemelina

 

 

Dárkový poukaz

 
VideoMasáže na termolehátku -
princip akupresury

 
facebook

 

články...

 

výstavy

 Víte co vše v recepci centra zakoupíte?

Dárkové zboží, balíčky.. 575x
Green potraviny 218x
Sirupy, čaje, kávu 244x
Tuhé šampóny a ručně výráběná mýdla 190x
Dárkové čokolády, sušenky 212x
Vína ze sklepů Chomutov VINECO 237x
Domácí produkty, med, okurky,... 234x
Parfémy YODEYMA 277x
Sledujte nás na Facebooku 225x
code WRS vyroba-www.cz - Copyright © 2010-2011